Apie mus 2019-03-04T17:05:52+02:00

Pagrindinis mūsų paslaugos išskirtinumas yra skalbimo kokybė. Dėl ilgalaikės patirties šioje srityje, galime pasiūlyti aukštą skalbimo kokybės standartą. Apie tai liudija ir mūsų užimama vieta rinkoje (aptarnaujame daugumą Kauno mieste esančių viešbučių, restoranų, kirpyklų ir t.t.), įnoringas ir reiklus klientas kelia aukščiausius reikalavimus, todėl teikiame pačias inovatyviausias ir asmeninius poreikius atitinkančias paslaugas.
Siekiant išlaikyti lyderio poziciją skalbimo srityje, negalime piktnaudžiauti rinkdamiesi priemones tikslui pasiekti, todėl bendradarbiaujame tik su pasaulyje žinomiausiais ir geriausią reputaciją turinčiais gamintojais bei tiekėjais. Esame įsidiegę modernią vandens valymo ir minkštinimo sistemą, naują skalbimo, džiovinimo ir lyginimo įrangą. Tai užtikrintai leidžia tausoti klientų skalbinius ir prailginti jų tarnavimo laiką.

Plačiau apie mūsų paslaugas

Medžiagų įvairovė bei dizainerių išmonė leidžia džiaugtis pačiais įvairiausiais rūbais ir jų deriniais. Tačiau stilius ir įvairovė turi savo kainą – visų rūbų sukišti į skalbimo mašiną vienu metu jau nebegalima. Tam, kad nereikėtų rūšiuoti ir galvoti, kokiu skalbimo rėžimu skalbti mėgstamus rūbus, patikėkite jų skalbimą profesionalams, kurie užtikrins nepriekaištingą jūsų aprangos išvaizdą.
Į rūbų skalbimo paslaugos paketą įeina:
• Rūbų paėmimas iš namų ar įstaigos sutartu laiku.
• Rūbų skalbimas išskirsčius pagal medžiagos rūšį ar kitus svarbius kriterijus.
• Skalbinių džiovinimas.
• Rūbų lyginimas.
• Pristatymas į namus ar įstaigą.
Skalbiame įvairius drabužius, įskaitant darbo rūbus. Skalbimui paimame įvairų kiekį drabužių. Rūbai skalbiami parinkus jiems tinkamą skalbimo rėžimą, skalbimui naudojamos ekologiškos, efektyvios skalbimo priemonės, kurios pašalina dėmes, neblukina spalvotų audinių spalvos bei atkuria drabužio minkštumą ir gaivą.

Švari ir kokybiškai išskalbta patalynė garantuoja puikų miegą ir savijautą, o gaivūs ir minkšti rankšluosčiai – mažytis malonumas dienos pradžiai. Todėl nesukite galvos kaip taisyklingai išskalbti patalynę, jog ne tik būtų išvalytos dėmės, bet ir išnyktų patalynės erkutės bei patalynė spindėtų švara, o patikėkite šį darbą profesionalams. Negalvokite, kada turėsite laiko sekančiai „skalbimo dienai“, o paskirkite ją tada, kada reikia jums.
Į patalynės ir rankšluosčių skalbimo paslaugos paketą įeina:
• Skalbinių paėmimas iš namų ar įstaigos sutartu laiku.
• Patalynės ir rankšluosčių skalbimas išskirsčius pagal medžiagos rūšį.
• Patalynės džiovinimas.
• Patalynės lyginimas.
• Rankšluosčių lyginimas.
• Skalbinių pristatymas į namus ar įstaigą.
Nesvarbu ar jums reikia išskalbti vieną patalynės komplektą, ar 30 kambarių viešbučio patalynę – priimsime ir išskalbsime. Kiekis nėra svarbus.
Skalbimui naudojame efektyvias, kokybiškas ir ekologiškas skalbimo priemones, siekiame užtikrinti, jog skalbiniai būtų švarūs, dvelktų švara ir gaiva, būtų lygūs ir tvarkingi, tokie, kokiais malonu naudotis.
Ypatingą dėmesį skiriame rankšluosčių skalbimui, kadangi rankšluosčiai nuo nešvarumų ir drėgmės yra palanki terpė veistis bakterijoms (o dėl jų atsiranda ir nemalonus rankšluosčių kvapas). Todėl dezinfekuojame ir skalbiame pagal gamintojų rekomendacijas, taip, jog nepažeistume rankšluosčių, tačiau panaikintume nešvarumus ir nemalonius kvapus.
Siekiame užtikrinti kokybišką skalbimą, visuomet stengiamės rasti sprendimus ir netradicinėse situacijose. Todėl jei turite specifinių poreikių ar pageidavimų, ar tiesiog norite pasitarti dėl skalbimo paslaugų – prašome kreiptis!
Papildoma paslauga: patalynės ir rankšluosčių nuoma
Pritrūkote patalynės ar rankšluosčių? Tačiau nenorite investuoti ir įsigyti didelio jų kiekio? Išeitis – patalynės ir rankšluosčių nuoma. Nuomojame kokybišką patalynę bei rankšluosčius apgyvendinimo įstaigoms, renginių organizatoriams ir privatiems asmenims.
Bendradarbiaujame su laiko patikrintais partneriais iš Lietuvos ir užsienio, kurie importuoja bei parduoda tekstilės gaminius, todėl galime pasiūlyti išsinuomoti arba įsigyti išties kokybiškos produkcijos, kuri tarnaus ilgus metus ir džiugins kiekvienus namus.

Tinkamai parinkta staltiesė puošia ne tik šventinį, tačiau ir kasdieninį stalą. Tačiau kokia turi būti „tinkama staltiesė“? Žinoma, pirmiausia ją išsirenkame pagal interjero stilių, antra pagal dydį. O jau tuomet reikia palaikyti ją švarią ir tvarkingą. Po gerų pietų ar šventės likusios maisto dėmės (ir ypač bjaurios burokėlių mišrainės ar vyno), tampa tikru galvos skausmu. Tačiau jo galima lengvai atsikratyti patikėjus stalo tekstilės skalbimą profesionalams.
Į staltiesių ir kitos stalo tekstilės skalbimo paslaugos paketą įeina:
• Stalo tekstilės skalbinių paėmimas iš namų ar įstaigos sutartu laiku.
• Staltiesių skalbimas išskirsčius pagal medžiagos rūšį.
• Skalbinių džiovinimas.
• Staltiesių lyginimas ir standinimas.
• Pristatymas į namus ar įstaigą.
Švariomis ir nepriekaištingomis staltiesėmis puošiasi ne tik prabangūs restoranai, tačiau ir nedideli namų ūkiai. Noras puošti stalus nepriklauso nuo skalbinių kiekio, todėl dirbame tiek su privačiais žmonėmis, tiek su didelėmis įstaigomis (viešbučiais, restoranais).
Stalo tekstilė yra itin delikati, netinkamai skalbiant išblunka spalva, medžiaga nusitrina ir praranda savo reprezentatyvią išvaizdą. Todėl staltiesių ir stalo tekstilės skalbimui naudojame efektyvias, kokybiškas ir ekologiškas skalbimo priemones, kruopščiai lyginame ir siekiame užtikrinti, jog tekstilė į namus ar įstaigą parkeliautų švari, dvelktų gaiva ir dailiai atrodytų.
Pirmoje vietoje – sąžiningai atliktas darbas ir patenkintas klientas. Visuomet stengiamės rasti sprendimus ir netradicinėse situacijose. Todėl jei turite specifinių poreikių ar pageidavimų, ar tiesiog norite pasitarti dėl stalo tekstilės skalbimo paslaugų – drąsiai kreipkitės!

Atliekame ne tik skalbimo paslaugas, tačiau ir glaudžiai bendradarbiaujame su cheminėmis valyklomis, todėl galime pasirūpinti ir rūbais, kurie valomi cheminiu būdu (pavyzdžiui, suknelės, švarkai, kostiumai, paltai). Tai itin patogu, nes jums nereikia skirstyti rūbų ir vežti jų į skalbyklą ir į cheminę valyklą. Vietoj bendravimo su dvejomis įstaigomis, jūs tiesiog galite patikėti savo rūbus mums ir mes užtikrinsime, jog jums jie griš švarūs bei tvarkingi.
Mūsų tikslas – patenkintas klientas ir nepriekaištingai atliktas darbas. Visuomet stengiamės rasti sprendimus ir netradicinėse situacijose, nėra neišplaunamų rūbų(arba beveik nėra). Todėl jei turite specifinių poreikių ar pageidavimų, ar tiesiog norite pasitarti dėl rūbų skalbimo bei valymo paslaugų – drąsiai kreipkitės!

Nėra tekstilės gaminių, kurių negalima būtų išskalbti. Gali būti sunku, gali būti sudėtinga ar brangu, tačiau nieko nėra neįmanomo. Skalbiame šiuos nestandartinio dydžio ir paskirties tekstilės gaminius:
• Čiužinių užvalkalai,
• Čiužinių apsaugos,
• Antčiužiniai,
• Antklodės,
• Užtiesalai,
• Palapinės,
• Miegmaišiai,
• Pliušiniai žaislai.
Turite tekstilės gaminį, kurį norėtumėte išskalbti, tačiau jis čia nepaminėtas? Pasiteiraukite! Greičiausiai galėsime išskalbti ir jį.
Į nestandartinio dydžio ir paskirties tekstilės skalbimo paslaugos paketą įeina:
• Skalbinių paėmimas iš namų ar įstaigos sutartu laiku.
• Skalbimas išskirsčius pagal medžiagos rūšį ar kitus svarbius kriterijus.
• Skalbinių džiovinimas.
• Skalbinių lyginimas.
• Pristatymas į namus ar įstaigą.
Ar žinote, jog čiužinio įvalkalus, antklodes ir kitus aukščiau paminėtus daiktus reikia skalbti reguliariai? Miegas yra ypatingas metas, kuomet kūnas atsipalaiduoja, pasikrauna energijos naujai gražiai dienai. Todėl ypatingai svarbu miegoti švariuose pataluose. Ir tai reiškia, jog skalbti reikia ne tik paklodes ir užvalkalus, tačiau ir čiužinio apsaugas, antklodes bei čiužinio užvalkalus. Nors ir atrodo uždengta paklodėmis, ši lovos tekstilė taip pat pasidengia dulkėmis, ant jos patenka prakaito ir tai tampa puikia terpe veistis bakterijoms, vėliau sukeliančioms alergijas. Štai todėl svarbu pasitikėti skalbimo profesionalais ir sukurti švarią ir jaukią miego oazę namuose.
Skalbiame profesionaliomis, ekologiškomis skalbimo priemonėmis, užtikriname, jog darbus atliksime kokybiškai ir sąžiningai.

Sunkios ir prabangios naktinės užuolaidos arba itin plonytės dieninės užuolaidos reikalauja skirtingų skalbimo technikų ir ypatingo atsargumo. Norint ne tik nuplauti per sezoną susikaupusias dulkes ir purvą bei nepažeisti medžiagos, reikia ir specialių ploviklių bei žinių. Todėl patikėkite šį skalbimą profesionalams ir nereikės galvoti kaip sutalpinti didžiules užuolaidas skalbimo mašinoje.
Į užuolaidų ir ypatingos priežiūros reikalaujančios tekstilės gaminių skalbimo paslaugos paketą įeina:
• Skalbinių paėmimas iš namų ar įstaigos sutartu laiku.
• Skalbimas išskirsčius pagal medžiagos rūšį ar kitus svarbius kriterijus.
• Skalbinių džiovinimas.
• Skalbinių lyginimas.
• Pristatymas į namus ar įstaigą.

Skalbimui priimama ir viena užuolaida ir viso viešbučio užuolaidos – kiekis nėra svarbus. Ypatingos priežiūros reikalaujantys tekstilės gaminiai skalbiami specialiomis priemonėmis, parenkamomis pagal audinio savybes. Skalbimui naudojamos efektyvios, ekologiškos skalbimo priemonės, kurios užtikrina gaivą ir švarą.
Mūsų siekis – kokybiškos skalbimo paslaugos, todėl visuomet ieškome geriausio sprendimo konkrečiu atveju ir nenuleidžiame rankų, kol nepasiekiame savo tikslo.
Jei jūsų tekstilės gaminių negalima skalbti, o galima tik valyti cheminiu būdu – galite patikėti šį darbą mums. Bendradarbiaujame su patikimais partneriais, kurie užtikrina kokybišką cheminį valymą. Paėmę tekstilę iš jūsų, perduodame šios paslaugos atlikimą savo partneriams ir pasirūpiname, kad liktumėte patenkintas atliktu cheminiu valymu.

Skambinti
Mus rasite